درباره‌ی ما

شرکت فنی و مهندسی هوشمند پویا سیستم غرب فعالیت خود را در سال 1391 در زمینه سیستمهای امنیت الکترونیکی ( دوربین های مدار بسته و دزدگیر اماکن ) آغاز کرد. مفتخریم با همکاری مهندسین مجرب و خلاق و با استفاده از برندهای معتبر جهانی خدمات نوین و با کیفیتی را در این حوزه ارائه دهیم.

دپارتمان های شرکت هوشمند پویا سیستم غرب

engineers meeting

کارشناسان نصب

کارشناسان نصب شرکت هوشمند پویا سیستم غرب با تجربه ترین و فنی ترین تکنیسین های فعال در این حوزه می باشند و همواره تلاش می کنیم که بهترین کیفیت در اجرا، نصب و راه اندازی سیستمهای امنیت الکترونیکی را ارائه بدهیم.

 

maintain

 

 

 

مهندسان ناظر

کارشناسان شرکت با تکیه بر تجربه و دانش فنی بالا در محل پروژه حضور یافته و بعد از بررسی های لازم و متناسب با خواسته و نیازهای کارفرما، طراحی با کیفیت و استانداردی جهت اجرای پروژه ارائه می دهند.

 

installers

پشتیبانی بعد از خدمات

مفتخریم که با تکیه بر دانش طراحان و مهندسین خبره و انتخاب دقیق سیستمهای مورد نیاز و اجرای با کیفیت پروژه ها تقاضای خدمات بعد از نصب و راه اندازی کاهش یافته است و به همین دلیل بیشتر خدمات ما بعد از اجرای پروژه ها، مربوط به تغییرات و ارتقای سیستمهای نصب شده می باشد و مدعی هستیم که در کمترین زمان در محل حاضر شده و خدمات لازم را ارائه خواهیم داد.

 

سیاست های کلان شرکت

_ همواره تلاش کرده ایم که خدماتی با کیفیت و قیمت مناسب به مشتریان خود ارائه بدهیم و امکان عرضه خدمات با کیفیت برای همه مشتریان ما فراهم باشد.

_ با برگزاری دوره های آموزشی در زمینه سیستمهای حفاظت الکترونیکی همواره به دنبال ارتقای دانش فنی کارمندان خود بوده ایم.

_ با توجه به نگرش مدیران شرکت، همواره به دنبال رضایت مشتریان خود از طریق ارائه خدمات با کیفیت بوده ایم.

آدرس ما

کرمانشاه، مسکن، خیابان گلستان، بین کوی هفتم و نهم

شماره تلفن

34226985(083)

09183304758

آدرس ایمیل

info@hpsystemgharb.com

support@hpsystemgharb.com